KAMKLUB

vítejte na stránkách KAMKLUBu

TRAMPING

třiadvacítka, osada - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2393":
Křižák
Tak se nám letos 23 zas povedla.. Snad se příští ročník nezvrhne jen v hecování, kdo toho víc vypije. Od povýšení (?) chlastání na sportovní výkon tu jsou jiní a jiné akce.smileyA abych nezapomněl, tady jsou ke stáhnutí fotky z loňské 23. Nejsou nijak vytříděné, upravované - prostě tak, jak je foťák stvořil. (Archiv lze rozbalit ve WinZIP a podobných programech..)

http://uloz.to/122409/23-osada-2006.tar.bz2
Sahib
Paradička. Děkuju deputymu Albeyovi. Budu tam...snad vcas
albey
POZOR!!!Info k odjezdu na "23", osadu najdete u zvadla na akci...
____________________________
albey
Sahib
Jak to teda bude ? smiley Už se ví, kam a v kolik se pojede ?
albey
pro Lord of the Licov a MuDr. from HrKr.:ale pánové, "23",osada přeci není o dokazování si kdo je větší akloholik. vím, že když se do sebe pustíte, tak ani z vlaku nevysstoupíte a povezeme vás na saníchsmiley
____________________________
albey
Sahib
Tedy dobrá karty jsou rozdány smiley
Šerif osady
A Doktor na to:ten? vzdyt nezvlad ani baru a to mam vyzkouseny, ze kdyz pijeme spolu stejnou rychlosti, tak ona prestava mluvit cesky ve chvili kdy ja du poprvy na zachod...., no rad stoupu ulozim, tohle gesto si ujit nenecham.
Šerif osady
Nebo od Stoupy: Zdravím tě kolego. Jako šerif osady Líčov v samém srdci Newcastles hills potvrzuji svou účast. Dále prohlašuji, že upiju toho zmetka doktora, až bude lézt po čtyřech.

S pozdravem

Stoupa

Lord of the Ličov
Šerif osady
Pro oživení diskuze a pro zkracení čekání na 23 sem vložim pár mailů od vás.. Tak třeba od DOKTORA:zdravim serife, tesim se na konfortni grilovaci akci, vatacek a trampska kytara uz se nemuzou dockat, lofasek uz se tesi na rost, je pravda, ze bysme to s pitim nemeli podcenit, takhle narazit si tam soudek..., ale myslim ze by pak pivni pirati spinkali uz kolem vecernicku. Jinak za sebe teda jedu rano v sobotu s osadnickym kolektivem :-)), zatim eugen, uz me neserten dela to a ten zas tohle a vsichni dohromady sukaj sahiba

Křižák
Také potvrzuji účast na letošní 23...